Katarzyna Rudzińska – Skibicka
Katarzyna Rudzińska – Skibicka

Katarzyna Rudzińska – Skibicka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawód radcy prawnego wykonuje od 7  lat,  a jako prawnik pracuje od 15 lat.

Od 2004 pracowała najpierw jako in-house lawyer w spółce z branży budowlanej, a następnie jako radca prawny w międzynarodowym koncernie zajmującym się spedycją i logistyką.

Specjalizuje się w prawie kontraktów – negocjowaniu oraz przygotowywaniu projektów umów, porozumień, ugód, listów intencyjnych. Zajmuje się przygotowywaniem umów nienazwanych związanych z szeroko pojętym obrotem gospodarczym.  Posiada szerokie doświadczenie w zakresie negocjowania umów najmu lokali biurowych i komercyjnych oraz umów zawieranych w procesie budowlanym.

Do obszaru jej specjalizacji należy również przygotowanie i wdrażanie tzw. programów zgodności mających na celu minimalizację ryzyka naruszenia przepisów prawa konkurencji oraz wsparcie przy tworzeniu systemu zarządzania ryzykiem prawnym w przedsiębiorstwie.

Prowadzi projekty związane z ochroną danych osobowych, w tym z tworzeniem dokumentacji ochrony danych osobowych.

Włada biegle językiem angielskim oraz w podstawowym zakresie językiem hiszpańskim.