WFY Group Łódź

Zajmujemy się obsługą prawną przedsiębiorstw, mającą na celu ich rozwój oraz zwiększenie wydajności. Zapewniamy doradztwo podatkowe, a także prawne. Oferujemy przeprowadzanie rewizji finansowej oraz prowadzenie firm przez proces pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych. Interesuje nas umożliwianie nieustannego rozwoju przedsiębiorstwom, które decydują się na skorzystanie z naszych usług. Specjalizujemy się również w zagadnieniach dotyczących rynku kapitałowego, takich jak prawne kwestie związane z emisją akcji i obligacji, finansowanie dłużne, zabezpieczenie obligacji, wprowadzanie instrumentów finansowych do Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect i Catalyst i inne. Oferujemy również usługi z zakresu zarządzania ryzykiem.

Prowadzimy działalność w największych miastach w Polsce, w tym również w Łodzi. WFY Group Łódź tworzą eksperci w swoim fachu, którzy do swojej pracy i Klientów podchodzą w sposób profesjonalny. Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy sytuacji, co pomaga nam opracować najkorzystniejsze rozwiązania dobrane indywidualnie do potrzeb Klienta. Na przestrzeni lat pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom w wyznaczeniu właściwego kierunku rozwoju firmy, dobraniu odpowiednich narzędzi czy przeprowadzeniu znaczących zmian w firmie – takich jak na przykład restrukturyzacja finansowa. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i w terminie. Jeśli chcesz zapewnić swojemu przedsiębiorstwu najlepsze warunki rozwoju, skontaktuj się z WFY Group Łódź.

Siedziba WFY Group w Łodzi mieści się w samym centrum miasta przy ul. Narutowicza. Jest to dogodna lokalizacja, do której zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Łodzi oraz okolic. Oferujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Z firmami, które decydują się skorzystać z naszych usług, budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Wszystkie zadania wykonujemy rzetelnie i terminowo, co jest szczególnie ważne w naszej branży. Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych Klientów mówią same za siebie – WFY Group Łódź to firma, której można zaufać.