Ochrona danych osobowych

Katarzyna Rudzińska – Skibicka

Dalsze przetwarzanie danych osobowych

Polityka bezpieczeństwa danych osobowych jest zagadnieniem, jakie dotyczy każdego przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą. W tym pojęciu mieści się m.in. odpowiednie zabezpieczenie danych kontrahentów czy też informacji ważnych ze względu na rozwój firmy. Aby ochrona danych osobowych mogła być realizowana zgodnie z prawem, konieczne jest stworzenie odpowiednich procedur i przeszkolenie osób odpowiadających za ten aspekt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Polityka ochrony danych osobowych z WFY Group

Pomożemy Państwa firmie wdrożyć wszystkie niezbędne działania w tym zakresie, aby przetwarzanie danych osobowych, czyli m.in. ich gromadzenie i przechowywanie przebiegały zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922).
Wyjaśnimy także wszelkie wątpliwości związane z dalszym przetwarzaniem danych osobowych.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z porad ekspertów.

WFY Group – dane pod kontrolą

Zakres obowiązków podmiotów przetwarzających dane osobowe jest bardzo szeroki. Wdrożenie odpowiednich procedur i szkolenie pracowników w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa danych jest jednym z nich. Jak powinno to wyglądać w praktyce? Zachęcamy do oddania tej problematyki w ręce naszych ekspertów, którzy posłużą radą i pomogą wdrożyć odpowiednie procedury.